NaujienosMETŲ KNYGOS RINKIMUOSE – Karolinos Jakaitės „Šaltojo karo kapsulė“ !!!

METŲ KNYGOS RINKIMUOSE – Karolinos Jakaitės „Šaltojo karo kapsulė“. Mums neapsakomai džiugu, kad pamažu rimtos, moksliniais tyrimais grįstos knygos tampa vis labiau patrauklios plačiai auditorijai, kad skaitytojai jas pastebi ir nesibaimina susipažinti. Ačiū, Karolina Jakaite, kad savo disertaciją ir podoktorantūrinius tyrimus pavertei ypatingai intriguojančiu istoriniu dizaino detektyvu.

translation missing: lt.blogs.article.read_more

Godos Palekaitės knygos „Schizmatikai“ pristatymas

Ką tik pasirodė menininkės GODOS PALEKAITĖS knyga SCHIZMATIKAI. Kviečiame į knygos pristatymą, kuriame pokalbiui apie fikciją ir istoriją susitinka knygos autorė GODA PALEKAITĖ, įvadinį knygos esė parengęs kuratorius VALERIO DEL BAGLIVO, knygą „Mįsle“ apibendrinusi kuratorė MONIKA LIPŠIC. Renginį moderuos rašytojas, kuratorius VALENTINAS KLIMAŠAUSKAS. Knygos pristatymas vyks anglų kalba.

translation missing: lt.blogs.article.read_moreJolantos Kryževičienės interviu su leidyklos „Lapas“ įkūrėja Ūla Ambrasaitė

Leidykla LAPAS per šešerius gyvavimo metus išleido apie porą dešimčių knygų. Tačiau beveik kiekvieno naujo leidinio pasirodymo su nekantrumu laukdavo, o vėliau knygynuose ieškodavo skaitytojai, kurie greitai įsitikino – šios leidyklos knygos visada atitiks aukštus leidybinius standartus, suteiks intelektinių iššūkių ir naujų žinių. Leidyklos aruode – autentiškos grožinės literatūros, įžvalgios eseistikos ir aktualios humanitarikos knygos, eksperimentiniai meno albumai ir plati knygų apie architektūrą kolekcija.

translation missing: lt.blogs.article.read_more


Item is added to cart