NAUJA KNYGA | Lietuvos architektai pasakoja apie sovietmetį: 1992 m. įrašai


Džiugiai pranešame, kad netrukus iš spaustuvės atkeliaus dar viena knyga, supažindinanti su architektūra, gimusi bendradarbiaujant su JAV lietuviu profesoriumi Jonu V. Mačiuika ir profesore Marija Drėmaite:
Knygoje publikuojami 1992 metais J. V. Mačiuikos daryti interviu su Lietuvos architektūros klasikais – ALGIMANTU NASVYČIU, VYTAUTU EDMUNDU ČEKANAUSKU, VYTAUTU BRĖDIKIU ir GEDIMINU BARAVYKU.
Keturis interviu palydintys architektūros istorikų prof. Johno V. Mačiuikos ir prof. Marijos Drėmaitės įvadiniai straipsniai siūlo skirtingus perskaitymo būdus apmąstant kontroversišką sovietmečio palikimą ir ieškant asmeninio santykio su savo gyvenamąja aplinka.
Dvikalbė knyga gausiai iliustruota kruopščiai atrinktomis archyvinėmis ir pašnekovų nuotraukomis bei knygos sudarytojo asmeninėse kolekcijose saugomomis nuotraukomis.
Platinsime tik 300 egzempliorių, tad norinčius susipažinti su įdomiu antropologiniu šaltiniu, kviečiame knygą rezervuoti čia, ir ją jums pristatysime pirmomis rugsėjo dienomis.


Item is added to cart