Godos Palekaitės knygos „Schizmatikai“ pristatymas | Kaunas Art Book Fair


: 𝐭𝐢𝐞𝐬𝐢𝐨𝐠𝐢𝐧𝐞̇ 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐥𝐢𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐢𝐬̌ 𝐁𝐫𝐢𝐮𝐬𝐞𝐥𝐢𝐨 - - - 𝐬𝐩𝐚𝐥𝐢𝐨 𝟑 𝐝. 𝐬̌𝐞𝐬̌𝐭𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨ 𝟏𝟓:𝟎𝟎 𝐯𝐚𝐥. 𝐊𝐚𝐮𝐧𝐚𝐬 𝐀𝐫𝐭 𝐁𝐨𝐨𝐤 𝐅𝐚𝐢𝐫 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐧𝐚𝐮𝐣𝐨𝐬 𝐆𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐏𝐚𝐥𝐞𝐤𝐚𝐢𝐭𝐞̇𝐬 𝐤𝐧𝐲𝐠𝐨𝐬 𝐒𝐜𝐡𝐢𝐳𝐦𝐚𝐭𝐢𝐤𝐚𝐢 (𝐥𝐞𝐢𝐝𝐲𝐤𝐥𝐚 𝐋𝐀𝐏𝐀𝐒) 𝐩𝐫𝐢𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐦𝐚𝐬, 𝐤𝐮𝐫𝐢𝐨 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐦𝐞𝐧𝐢𝐧𝐢𝐧𝐤𝐞̨, 𝐤𝐧𝐲𝐠𝐨𝐬 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐫𝐞̨ 𝐆𝐨𝐝𝐚̨ 𝐏𝐚𝐥𝐞𝐤𝐚𝐢𝐭𝐞̨ 𝐤𝐚𝐥𝐛𝐢𝐧𝐬 𝐤𝐧𝐲𝐠𝐲𝐧𝐨 „𝐒𝐢𝐱 𝐜𝐡𝐚𝐢𝐫𝐬 𝐛𝐨𝐨𝐤𝐬“ 𝐢̨𝐤𝐮̄𝐫𝐞̇𝐣𝐚 𝐉𝐮𝐬𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐙𝐮𝐛𝐚𝐢𝐭𝐞̇.
🔵 transliacija vyks Kaunas Art Book Fair organizatorių – Kaunas Gallery ir knygyno Six books chairs – Facebook paskyrose. 
Nauja knyga – GODOS PALEKAITĖS knyga SCHIZMATIKAI / SCHISMATICS – tai 10 fiktyvių pasakojimų apie pamirštas istorines asmenybes. Menininkės Godos Palekaitės knygos personažai – savamokslė dinozaurų atradėja Mary Anning, dangaus architektūrą empiriškai tyrinėjęs mistikas Emanuelis Swedenborgas, žydų-musulmonų rašytojas, orientalistas Essadas Bey – prikeliami naujam gyvenimui tarp „history“ ir „story“ svyruojančiuose tekstuose.
~~~
Goda Palekaitė yra šiuolaikinio meno ir performanso kūrėja bei tyrėja, jungianti menines ir antropologines praktikas. Jos kūriniai – tai tekstai, instaliacijos, scenografijos ir performansai, nagrinėjantys istorijos ir tiesos konstravimo bei naikinimo mechanizmus, politinį sapnų potencialą ir skirtingų geografijų bei naratyvų įtampas. Godos Palekaitės tarpdisciplininė veikla yra pristatoma Lietuvos ir užsienio kultūros institucijose, o 2019 m. buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi ir Jaunojo menininko premija.
~~~
🔵 Knygos pristatymas „Kaunas Artbook Fair“ edukacinės programos dalis. 


Item is added to cart